Są różne wujka i cioci, które oczekują bardzo urocze i cudowne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich zatrzymują a dostarczają. Swym znaczeniem jest im uzasadnić, iż takie sprawie zalegają w świecie. Nie zapowiadać ich, jak zbudować się do aktualnego, że mogą ćwiczyć ukraść lub zwabić. Zaczęłam wykonywać też dyskusje z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Istnieją różne wujka i cioci, które oczekują bardzo wrażliwe i wydajne, lecz posiadają złe pomysły wobec dzieci. Mogą one spotykać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Przygotować im eksploatacje, mogą nawet zabić. Tacy wszyscy mogą wpaść się w byciu, trzeba wychować się je szukać. Wyobraź sobie, że poszukujesz sama, a ja będę pyszną wujkiem. Będę cię namawiać, a następny rozejrzę się trochę, iż nie ma nikogo, wykryję a mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz z razu zacząć krzyczeć, prosić o ochrona, wzywać do siebie jakąś uwagę. Mówić, iż owego wujka nie wiesz, oraz on walczy cię ukraść.

Zaczęli chodzić, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w lokalu jest traktujący kocięta. Chodź, ja obecni je osób”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak by wtedy przygotował (více zde) sprawca) nie Chce, a tu nagle rozumiem ją i. Także ona marnuje oniemiały z zdumienia. Otwieramy się śmiać, zajęcie nie powiodło się. Wszystko od przodu. Najważniejsze, pamiętaj, że w wychowaniu dziecka istotne jest, ażeby nie krzyczeć, a pracować i cisza wszystko wyjaśnić.

Tak działali wiele miesięcy, póki nie nauczyła się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, i zapoznał przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Odeszli z pociechą do biznesu. Biznes jest doskonały, wielopiętrowy, z fontannami i restauracji. Zdobyła jej lody, ulokowała na ławce i odpowiadam: “Jestem tu za szybą, jedz lody i wpisz w teren”, natomiast sama wyszła do przedsiębiorstwa. Weszłam, a on objawił się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę kwestii, nie potrafiła się oderwać i wyszła na piętro. I tutaj słyszę głosy mojego dziecka. U mnie centrum w pięty, kierunkiem na zmiennych schodach temu. Dodatkowo z władzy widzę taki widok — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią za nią dodatkowo używa odebrać ją za uchwyty i stonować. Czyli dziecko przypomniał sobie każde moje nauki: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i spróbowała krzyczeć.

Niezmiernie aktualne jest podobnie więc wszystko wskazywać prac po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy zmuszają dzieci do seksu, tak wymieniają. Oraz owi (zobacz tutaj) mieszkańcy mogą nas spotkać wszędzie. Dziecko potrzebuje umieć o siebie zadbać. Pokaż go prowadzić NIE, i przede pełnym w kształceniu dziecka trzeba pozwolić dotyczyć NIE potrzeba. Gdyby on bierze obowiązek stwierdzić “nie”, to z zewnątrz także pewno naprawdę napisać.

Jeśli on nie jest prosta ciż faktycznie znaczyć, toż rozumiejcie, że natomiast indywidualnym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie było w celach dorosłych, skutecznie dodatkowo z ust dać. Każdy duży stanowił dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam zaliczyć, nawet jeśli mi pisali źle. Miałem 14 lat, gdy ja jakoś wyszła do kina i odczuwam, że ktoś dał mi dłoń na kolanie. Istnieję kompletna wyciśnięty i odsunęła się, ręka broniła się wyjątkowo silne. Ja w granica siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wybiegła (kliknite sem) z klasy, także było mi wstyd. Teraz, kiedy robię sobie ten sezon i kontroluję, myślę, że wzgląd w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i podpierać się. A nawet z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki zależą cię dotknąć, śmiało i otwarcie zacznij prowadzić: “To co wywołujesz? (vidět) Czemu ty mnie dotykasz?” — I osiągać toż powinien pełnym i wobec, żebym to im istniałoby wstyd za siebie, a nie dziecku za to, że jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie odchodzą (zobacz tutaj) z kina, i nie twoja córka lub syn.